355-75-14 (прыёмная) 363-39-13 (дыспетчарская)
.
г. Мінск, вул. Казінца, 7А Пн-Пт 8:00-17:00



Дзяржаўнае прадпрыемства «Рэмаўтадар Кастрычніцкага раёна г. Мінска»

220099 г.Мінск, ул.Казинца, 7а

Тэлефон/факс: +375 17 355- 75-14

Дыспетчарская: +375 17 363-39-13 (кругласутачна)


Сайт: rador.by

E-mail: Гэты адрас электроннай пошты абаронены ад спам-ботаў. У вас павінен быць уключаны JavaScript для прагляду.


Дырэктар Камяк Юрый Мікалаевіч 373-32-18
Час прыёму па асабістых пытаннях: 1-й панядзелак месяца з 8:00 да 13:00
Запіс на прыём ажыццяўляецца на 3-ім паверсе ў прыёмнай кіраўніка альбо па тэлефоне 355-75-14
Галоўны інжынер Апраніч Ігар Міхайлавіч 325-79-13
Намеснік дырэктара па эксплуатацыі тэхнікі і зместу аб'ектаў добраўпарадкавання Прышчэпа Аляксандр Васільевіч 375-34-94
Намеснік дырэктара па эканоміцы і ідэалагічнай працы Шаталава Жанна Фёдараўна 374-46-20
Сакратар прыёмнай кіраўніка Аўтуховіч Надзея Уладзіславаўна 355-75-14
Інжынер па камплектацыі матэрыялаў і абсталявання Макеенкаў Мікалай Уладзіміравіч +375-29-202-52-97
Інжынер па ахове працы Дашкевіч Аляксандр Сяргеевіч 396-38-61
Сектар кадравай і прававой работы
Начальнік сектара Важова Галіна Андрэеўна 355-93-99
Спецыяліст па кадрах Азяўчыкава Вольга Пятроўна 355-93-99
Юрысконсульт Шаблінская Ганна Уладзіміраўна 355-93-99
Бухгалтэрыя
Галоўны бухгалтар Ляшчынская Святлана Паўлаўна 364-79-58
Вядучы бухгалтар Спрэсова Марыя Стэфанаўна  
Бухгалтар Крывіцкая Святлана Валер'еўна  
Бухгалтар Давідоўская Дзіна Іванаўна  
Бухгалтар Асташка Наталля Аляксандраўна  
Вытворча-тэхнічны аддзел
Начальнік аддзела Еўдакушын Аляксандр Геннадзевіч 353-12-78
Намеснік начальніка аддзела Усцінава Вольга Аляксандраўна 353-12-78
Вядучы інжынер Кавалёва Ірына Аляксандраўна 353-12-78
Інжынер Чарнавокая Ксенія Уладзіміраўна 353-12-78
Інжынер 353-12-78
Вядучы інжынер па якасці, старшыня прафкама Луферчык Ірына Вацлаваўна 355-93-99
Сектар эканомікі
Начальнік сектара Шкадарэвіч Аксана Аляксандраўна 373-83-40
Эканаміст Вільчэўская Мілана Юр'еўна  
Адміністратар сетак  
Ўчастак па рамонце і эксплуатацыі тэхнікі
Начальнік участка Кудзелка Сяргей Анатольевіч 374-07-91
Механік Азяўчыкаў Арцём Васільевіч  
Механік Ляскоўскі Глеб Аляксандравіч  
Механік Сабалеўскі Аляксандр Уладзіміравіч  
Механік  
Инженер Якель Вольга Валер'еўна  
Ўчастак па рамонце дарожных пакрыццяў
Начальнік участка Ніціеўскі Іван Эдуардавіч 375-34-94
Майстар Абрамовіч Ігар Казіміравіч  
Майстар Ходзінскі Дзмітрый Валер'евіч  
Старшы майстар Рысавец Яўген Уладзіміравіч 374-46-20
Ўчастак па ўтрыманні аб'ектаў добраўпарадкавання
Начальнік участка Зяньковіч Аляксандр Уладзіміравіч 375-34-94
Майстар Багуцкі Сяргей Віктаравіч  
Майстар Епіхаў Павел Мікалаевіч  
Майстар Коўтун Эльвіра Георгіеўна  
Майстар Мельнічук Алег Мікалаевіч  
Майстар Ясінская Алена Пятроўна  
Майстар  
Майстар Аляшкевіч Ален Аляксандравіч