355-75-14 (прыёмная) 363-39-13 (дыспетчарская)
Версія для людзей са слабым зрокам
г. Мінск, вул. Казінца, 7А Пн-Пт 8:00-17:00



Дзяржаўнае прадпрыемства «Рэмаўтадар Кастрычніцкага раёна г. Мінска»

220099 г.Мінск, ул.Казинца, 7а

Тэлефон/факс: +375 17 355- 75-14

Дыспетчарская: +375 17 363-39-13 (кругласутачна)


Сайт: rador.by

E-mail: Гэты адрас электроннай пошты абаронены ад спам-ботаў. У вас павінен быць уключаны JavaScript для прагляду.

Instagram: rad.o.r


Дырэктар Камяк Юрый Мікалаевіч 373-32-18
Час прыёму па асабістых пытаннях: 1-й панядзелак месяца з 8:00 да 13:00
Запіс на прыём ажыццяўляецца на 3-ім паверсе ў прыёмнай кіраўніка альбо па тэлефоне 355-75-14
Намеснік дырэктара-галоўны інжынер Апраніч Ігар Міхайлавіч 325-79-13
Намеснік дырэктара па эксплуатацыі тэхнікі і зместу аб'ектаў добраўпарадкавання Прышчэпа Аляксандр Васільевіч 375-34-94
Намеснік дырэктара па эканоміцы і ідэалагічнай працы Шаталава Жанна Фёдараўна 374-46-20
Сакратар прыёмнай кіраўніка Аўтуховіч Надзея Уладзіславаўна 355-75-14
Інжынер па камплектацыі матэрыялаў і абсталявання Макеенкаў Мікалай Уладзіміравіч +375-29-202-52-97
Інжынер па ахове працы Дашкевіч Аляксандр Сяргеевіч 396-38-61
Сектар кадравай і прававой работы
Начальнік сектара Важова Галіна Андрэеўна 375-34-94
Спецыяліст па кадрах Азяўчыкава Вольга Пятроўна 355-93-99
Юрысконсульт Малашчанка Алена Фёдараўна 355-93-99
Бухгалтэрыя
Галоўны бухгалтар Ляшчынская Святлана Паўлаўна 364-79-58
Вядучы бухгалтар Спрэсова Марыя Стэфанаўна  
Вядучы бухгалтар Крывіцкая Святлана Валер'еўна  
Бухгалтар Давідоўская Дзіна Іванаўна  
Бухгалтар Асташка Наталля Аляксандраўна  
Вытворча-тэхнічны аддзел
Начальнік аддзела Еўдакушын Аляксандр Геннадзевіч 353-12-78
Намеснік начальніка аддзела Усцінава Вольга Аляксандраўна 353-12-78
Вядучы інжынер Кавалёва Ірына Аляксандраўна 353-12-78
Інжынер Чарнавокая Ксенія Уладзіміраўна 353-12-78
Інжынер Палубінская Яна Мікалаеўна 353-12-78
Вядучы інжынер па якасці, старшыня прафкама Луферчык Ірына Вацлаваўна 375-34-94
Сектар эканомікі
Начальнік сектара Шкадарэвіч Аксана Аляксандраўна 373-83-40
Эканаміст Вільчэўская Мілана Юр'еўна  
Адміністратар сетак  
Ўчастак па рамонце і эксплуатацыі тэхнікі
Начальнік участка Кудзелка Сяргей Анатольевіч 374-07-91
Механік Азяўчыкаў Арцём Васільевіч  
Майстар па рамонце тэхнікі Ляскоўскі Глеб Аляксандравіч  
Механік Сабалеўскі Аляксандр Уладзіміравіч  
Механік  
Инженер Якель Вольга Валер'еўна  
Ўчастак па рамонце дарожных пакрыццяў
Начальнік участка Ніціеўскі Іван Эдуардавіч 375-34-94
Майстар Абрамовіч Ігар Казіміравіч  
Вытворца работ Ходзінскі Дзмітрый Валер'евіч  
Вытворца работ Рысавец Яўген Уладзіміравіч 374-46-20
Ўчастак па ўтрыманні аб'ектаў добраўпарадкавання
Начальнік участка Зяньковіч Аляксандр Уладзіміравіч 375-34-94
Майстар Бяспалаў Аляксей Сяргеевіч  
Майстар Епіхаў Павел Мікалаевіч  
Майстар Коўтун Эльвіра Георгіеўна  
Майстар Мельнічук Алег Мікалаевіч  
Майстар Ясінская Алена Пятроўна  
Майстар Гуткоўскі Вадзім Валер'евіч  
Майстар Аляшкевіч Ален Аляксандравіч